YZQ-1
банер
банер

за нас

WechatIMG8

што правиме

Кинески лидер за хемиски производи за чистење зелено

Ние се трансформираме од фабрика која го следи производството како своја прва цел во производител кој ги следи концептите за заштита на животната средина, ефикасност и висококвалитетно истражување и развој.Сметаме дека тоа е концептот на бренд што секој бренд со висока вредност треба да го има во иднина.
Skylark Cleaning Chemical, исто така, формираше уште еден нов тим за истражување и развој за активно да работи со глобалните компании за зелени материјали за да побара можност за практична примена на различни зелени материјали на пазарот и да воспостави сопствени брендови во четири категории на производи:Семејно перење,Комерцијална перална, Чистење на домаќинствотоиЧистење и нега на домашни миленицида ја обезбеди следнава поддршка за глобалните партнери:
Агент за дистрибуција на бренд, снабдување на големо со производи, Е-трговија едно парче испорака,обработка на брендови (OEM&ODM), заеднички развој на нов производ.

Ние ќе бидеме вашиот најсилен партнер на патот кон деловниот успех!

повеќе >>

ПАРТНЕР ЗА СЕРВИС

производ

повеќе >>
ИСТРАЖУВАЈ СЕГА

ДОБИЈ БЕСПЛАТЕН ПРИМЕРОК

За прашања во врска со производите или цената, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 12 часа.

ИСТРАЖУВАЊЕ
 • Компанијата воведува голем број на персонал, продажба, таленти и е одговорна за клиентите.

  ПЕРСОНЕЛ

  Компанијата воведува голем број на персонал, продажба, таленти и е одговорна за клиентите.

 • Флексибилниот механизам за истражување и развој може да ги задоволи највисоките и специфични барања на клиентите.

  R & D

  Флексибилниот механизам за истражување и развој може да ги задоволи највисоките и специфични барања на клиентите.

 • Најсовремена технологија со филозофија на еколошки.

  ТЕХНОЛОГИЈА

  Најсовремена технологија со филозофија на еколошки.

 • Процесна скала 8,4 W/T

  Процесна скала

 • Производно искуство 23Г

  Производно искуство

 • Партнери 500+

  Партнери

 • Количина на производот 120+

  Количина на производот

Вести

Нашата филозофија на производ за чистење и нега на домашни миленици

Во интервјуто, менаџерот за продажба на Skylark Chemical рече: „Почнувајќи од септември 2020 година....

Одлични достигнувања на Skylark Cleaning Chem.во 2023 година TEXCARE

Изложбата за перење во Кина во 2023 година беше успешно одржана на 25-27 септември во Шангај Новиот меѓународен изложбен центар, бидејќи главната бизнис и комуникациска платформа во Азија е и домашните и странските луѓе од индустријата за перење во тригодишната епидемија по индустријата ...
повеќе >>

Најефикасна, еколошка и докажана комерцијална програма за перење алишта!

Во моментов, Skylark Chemical, соработуваше со 10 централизирани комерцијални фабрики за перење во Кина со инвестиција од повеќе од 6 милиони американски долари и стотици централизирани комерцијални перални со инвестиција од 300.000-1,8 милиони американски долари.Во денешно време, це...
повеќе >>