производ

Професионален уред за миленици со долг капут со одлични перформанси

Краток опис:

Производот може темелно да ги исплакне остатоците и да навлезе во епидермисот, да го подобри мазното и сувото чешлање и да го подобри навлажнувачкиот ефект на косата.

 

Глобалнатрговец на големо, трговец на малоипроизводителотвисококвалитетни производи за чистење и нега на домашни миленици.Ние можеме да ги произведуваме вашите производи со лого според вашите барања.Се фокусираме на обезбедување ефикасни, еколошки, висококвалитетни, концентрирани производи.

На сите прашања со задоволство ќе одговориме, ве молиме испратете ги вашите прашања и нарачки.

Примерокот за залиха е бесплатен и достапен


Детали за производот

УСЛУГИ НА КЛИЕНТИ

Ознаки на производи

Основни информации.

Име на производ

Долго палтоРегенератор за миленичиња

Волумен

400ML / 1L / 5L

Вкус

Јоргован

Апликации

Секоја раса на мачки и кучиња со долги палто

Употреба

За капење на мачки со долги палто и кучиња од која било раса.

Прифатливо

OEM/ODM, трговија на големо, мало

Прилагодено достапни

Мирис, Спецификација, Боја, Контејнер, Пакување

MOQ за приспособување

1000 ЕЕЗ

MOQ за акции

100 ЕЕЗ

Транспортен пакет

Цртан

HS код

3307900000

Спецификација

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Кол./20′FCL/40′HQ

400ML*12 шишиња/ctn

2673ctns/4470ctns

500ML*24 шишиња/ctn

1008ctns/1861ctnse

1L*6 шишиња/ctn

2000ctns/3600ctns

5L*4 шишиња/ctn

588ctns/1176ctns

КАКО ВАШИ БАРАЊА

КАКО што е препорачано од УЈП

Опис на производот

Регенераторот за миленичиња BOURENA Long Coat е одличен производ со „центри на домашни миленици“ кој ги задоволува стандардите на ЕУ без бои, силиконско масло.Производот може темелно да ги исплакне остатоците и да навлезе во епидермисот, да ја подобри мазната и сувата чешлање без да ги омекнува влакната од домашни миленици., што го максимизира квалитетот на влакната од домашни миленици.Во исто време, тој влегува во роговиден слој за да ги поправи внатрешните пукнатини и да го подобри навлажнувачкиот ефект на косата.

Опис на употреба

1. Регенераторот за домашни миленици BOURENA треба да се користи по употреба на шампон за домашни миленици BOURENA или други шампони за домашни миленици.
2. Регенераторот и водата разредете ги во сооднос 1:8 во милкшејк, истурете ги на дланка.
3. Нанесете го разредувачот директно на косата и со прстите нанесете го на косата 3 минути.
4. Исплакнете со топла вода за да ги отстраните остатоците од шампонот.
5. Исушете ја косата и стилизирајте ја на нормален начин.

Предлог за употреба

Овој производ се препорачува да се користи со шампон за домашни миленици BOURENA што одговара на должината на косата и нејзината боја на косата за подобар резултат.

Мерки на претпазливост

● Ве молиме апсолутно исчистете ги влакната од домашно милениче кога се капете за да го спречите миленичето да ги лиже остатоците или контактот со очите.Прекумерното лижење на остатоци може да предизвика иритација на дигестивниот тракт и да резултира со суво извлекување на миленичето.
● Само за надворешна употреба.

OEM&ODM

Најчесто поставувани прашања

П: Може ли да имам сопствен прилагоден дизајн за производот и пакувањето?
О: Да, може да ОЕМ како ваши потреби.Само обезбедете ни го вашето дизајнирано уметничко дело.
П: Како можам да добијам некои примероци?
О: Може да обезбеди бесплатни примероци за тестирање пред нарачката, само плаќајте ги трошоците за курир.
П: Кои се условите за плаќање?
О: 30% депозит T/T, 70% T/T исплата на билансот пред пратката.
П: Како работи вашата фабрика во врска со контролата на квалитетот?
О: Имаме строгконтрола на квалитетотсистем, а нашите професионални експерти ќе го проверат изгледот и функциите за тестирање на сите наши артикли пред пратката.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Во моментов, компанијата енергично ги проширува пазарите во странство и глобалниот распоред.Во следните три години, ние сме посветени да станеме едно од првите десет извозни претпријатија во фината секојдневна хемиска индустрија во Кина, да му служиме на светот со производи со висок квалитет и да постигнеме ситуација со победа-победа со повеќе клиенти.

    SERVICES2WechatIMG2435

  • Испратете ни ја вашата порака:

    Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја