page_pather

Нашите партнери

 • Skylark Chemical со Suning.Com Group Co., Ltd.

  Skylark Chemical со Suning.Com Group Co., Ltd.

  ВОВЕД НА ПАРТНЕР: Suning.Com Group Co., Ltd., основана во декември 1990 година, е со седиште во Нанџинг.Таа е лидер меѓу кинеските трговски претпријатија.Производите покриваат традиционални апарати за домаќинство, електроника за широка потрошувачка, стоковни куќи, дневни потреби, бу...
  Прочитај повеќе
 • Skylark Chemical со Џин Џианг хотел (Кина)

  Skylark Chemical со Џин Џианг хотел (Кина)

  ВОВЕД НА ПАРТНЕР: Џин Џианг Хотелот (Кина) е основан во мај 2020 година со двојни седишта во Шангај и Шенжен.Џин Џианг Хотели (Кина) главно се занимава со хотелските индустрии од средна до висока класа и од лесна до среден крај на Џин Џианг Интернационалната групација во Чин...
  Прочитај повеќе
 • Skylark Chemical со ZTO Express Co., Ltd.

  Skylark Chemical со ZTO Express Co., Ltd.

  ВОВЕД НА ПАРТНЕР: ZTO Express Co., Ltd. е основана во Шангај на 8 мај 2002 година. Тоа е компанија од голема група која интегрира брза испорака, логистика и други бизниси....
  Прочитај повеќе
 • Skylark Chemical со JD.COM

  Skylark Chemical со JD.COM

  ВОВЕД НА ПАРТНЕР: JD.com (код на акции: JD), самоуправувана компанија за е-трговија во Кина.Во 2021 година, годишниот нето приход ќе достигне 951,6 милијарди јуани.Има JD.com, JD.com, Paipai, JD.com, O2O и деловни поделби во странство.Во мај 2014 година, официјално беше наведен на ...
  Прочитај повеќе
 • Skylark Chemical со BONNYCH

  Skylark Chemical со BONNYCH

  ВОВЕД НА ПАРТНЕР БОНИЧ, меѓународен бренд на синџир од индустријата за перење, е добро познато претпријатие за синџири за перење алишта во светот, кое е посветено на производство на опрема за перење, иновација на технологија за перење алишта...
  Прочитај повеќе
 • Skylark Chemical со China Railway No.2 Engineering Group Co., Ltd

  Skylark Chemical со China Railway No.2 Engineering Group Co., Ltd

  ВОВЕД НА ПАРТНЕР China Railway No.2 Engineering Group Co., Ltd (CREGC), лоцирана во Ченгду, Сечуан, е основана во 1950 година и е првото претпријатие за изградба на железница во Нова Кина, кое...
  Прочитај повеќе
12Следно >>> Страница 1/2