YZQ-1
banderolë
banderolë

rreth nesh

WechatIMG8

çfarë bëjmë ne

Udhëheqësi i produkteve kimike për pastrimin e gjelbër të Kinës

Ne po transformohemi nga një fabrikë që synon prodhimin si qëllimin e saj të parë në një prodhues që ndjek konceptet e mbrojtjes së mjedisit, efikasitetit dhe kërkimit dhe zhvillimit me cilësi të lartë.Ne besojmë se ky është koncepti i markës që çdo markë me vlerë të lartë duhet të ketë në të ardhmen.
Skylark Cleaning Chemical ka krijuar gjithashtu një ekip tjetër të ri R&D për të punuar në mënyrë aktive me kompani globale të materialeve të gjelbra për të kërkuar mundësinë e aplikimit praktik të materialeve të ndryshme jeshile në treg dhe për të krijuar markat tona në katër kategori produktesh:Lavanderi familjare,Lavanderi komerciale, Pastrimi i shtëpisëdhePastrimi dhe kujdesi për kafshët shtëpiakepër të ofruar mbështetjen e mëposhtme për partnerët globalë:
Agjenti i shpërndarjes së markës, furnizimi me shumicë i produkteve, shpërndarjen e tregtisë elektronike me një copë,përpunimi i markës (OEM&ODM), zhvillimi i përbashkët i produktit të ri.

Ne do të jemi partneri juaj më i fortë në rrugën drejt suksesit të biznesit!

më shumë >>

PARTNER SHËRBIMI

produkt

më shumë >>
KËRKESË TANI

MERRNI MOTORË FALAS

Për pyetje rreth produkteve ose çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 12 orëve.

HETIM
 • Kompania prezanton një numër të madh të stafit, shitjeve, talenteve dhe është përgjegjëse për klientët.

  PERSONEL

  Kompania prezanton një numër të madh të stafit, shitjeve, talenteve dhe është përgjegjëse për klientët.

 • Mekanizmi fleksibël i R & D mund të plotësojë kërkesat më të larta dhe specifike të klientëve.

  R & D

  Mekanizmi fleksibël i R & D mund të plotësojë kërkesat më të larta dhe specifike të klientëve.

 • Teknologjia më e përditësuar me filozofinë e miqësores me mjedisin.

  TEKNOLOGJIA

  Teknologjia më e përditësuar me filozofinë e miqësores me mjedisin.

 • Shkalla e procesit 8.4 W/T

  Shkalla e procesit

 • Përvoja e prodhimit 23 VJ

  Përvoja e prodhimit

 • Partnerët 500+

  Partnerët

 • Sasia e produktit 120+

  Sasia e produktit

Lajme

Filozofia jonë e produktit të pastrimit dhe kujdesit për kafshët shtëpiake

Në intervistë, menaxheri i shitjeve të Skylark Chemical tha, “Duke filluar nga shtatori 2020....

Arritjet e shkëlqyera të Skylark Cleaning Chem.në 2023 TEXCARE

2023 China Laundry Ekspozita u mbajt me sukses në 25-27 shtator në Shanghai New International Expo Center, pasi platforma kryesore e biznesit dhe komunikimit të Azisë është gjithashtu njerëzit e industrisë së lavanderisë vendase dhe të huaja në epideminë trevjeçare pas industrisë ...
më shumë >>

Programi më efikas, miqësor ndaj mjedisit dhe i provuar komercial i larjes së rrobave!

Aktualisht, Skylark Chemical, ka bashkëpunuar me 10 fabrika të centralizuara komerciale lavanderi në Kinë me një investim prej më shumë se 6 milion dollarë amerikanë dhe qindra lavanderi komerciale të centralizuara me një investim prej 300,000-1.8 milion dollarë amerikanë.Në ditët e sotme, ce...
më shumë >>