produkt

produkt

 • Lëng larëse enësh me efikasitet të lartë me performancë të shkëlqyeshme

  Lëng larëse enësh me efikasitet të lartë me performancë të shkëlqyeshme

  Me më shumë se 20% përmbajtje të lëndës aktive, largon në mënyrë efektive njollat ​​e vajit dhe erën e keqe dhe e bën pamjen e enëve të darkës po aq të ndritshme sa të reja, pa fosfate dhe mjedisore, të sigurta dhe të shëndetshme.

   

  Pranimi:OEM/ODM,Tregti,Me shumicë,Agjencia Rajonale,

  Pagesa: T/T, L/C, PayPal

  Ne kemi dy fabrika në Kinë.Midis shumë kompanive tregtare, ne jemi zgjedhja juaj më e mirë dhe partneri juaj absolutisht i besueshëm i biznesit.

   

  Çdo pyetjeje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme

 • Tableta detergjente për enëlarëse për pastrim të thellë me performancë të shkëlqyeshme

  Tableta detergjente për enëlarëse për pastrim të thellë me performancë të shkëlqyeshme

  Ky produkt është një detergjent tabletash për pjatalarëse të pastër, i cili mund të heqë mbetjet dhe njollat ​​e forta të ushqimit të tharë.Të gjitha në 1, nuk ka nevojë të njomni paraprakisht ose të shpëlaheni paraprakisht me të, prenë yndyrat dhe pastron ushqimin e djegur dhe të tharë.

   

  Pranimi:OEM/ODM,Tregti,Me shumicë,Agjencia Rajonale,

  Pagesa: T/T, L/C, PayPal

  Ne kemi dy fabrika në Kinë.Midis shumë kompanive tregtare, ne jemi zgjedhja juaj më e mirë dhe partneri juaj absolutisht i besueshëm i biznesit.

   

  Çdo pyetjeje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme

 • Tableta të lëngshme për larjen e enëve profesionale me performancë të shkëlqyeshme

  Tableta të lëngshme për larjen e enëve profesionale me performancë të shkëlqyeshme

  Ky produkt përdoret për larjen dhe pastrimin e enëve dhe enëve të tjera të tavolinës.Miraton formulën me bazë bimore,rich në shkumë, aromë afatgjatë, e butë, jo irrituese.Pret yndyrat, njollat ​​e forta të pijeve dhe mbetjet e ujit të fortë me shkumës.

   

  Pranimi:OEM/ODM,Tregti,Me shumicë,Agjencia Rajonale,

  Pagesa: T/T, L/C, PayPal

  Ne kemi dy fabrika në Kinë.Midis shumë kompanive tregtare, ne jemi zgjedhja juaj më e mirë dhe partneri juaj absolutisht i besueshëm i biznesit.

   

  Çdo pyetjeje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme