produkt

produkt

 • Locion profesional për kujdesin e njollave me ekstrakt bimor me performancë të shkëlqyeshme

  Locion profesional për kujdesin e njollave me ekstrakt bimor me performancë të shkëlqyeshme

  Ky produkt është krijuar për të reduktuar dhe hequr njollat ​​e lotit rreth syve të kafshës shtëpiake.Lehtëson në mënyrë efektive njollat ​​e lotëve të kafshëve shtëpiake, antibakterial, anti-inflamator dhe kujdes për sytë.

   

  Inventari: Në magazinë

  Pranimi: Shpërndarja,Me shumicë

   

  Çdo pyetje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme

 • Locion profesional për kujdesin e veshit me ekstrakt bimor me performancë të shkëlqyeshme

  Locion profesional për kujdesin e veshit me ekstrakt bimor me performancë të shkëlqyeshme

  Ky produkt është krijuar për të ndihmuar në mbajtjen e veshëve të kafshëve shtëpiake të pastër dhe të shëndetshëm.Është formuluar për të hequr butësisht papastërtitë, mbeturinat dhe dyllin e tepërt nga kanali i veshit të kafshëve shtëpiake, të cilat mund të pengojnë bakteret, të heqin marimangat e veshit dhe të parandalojnë infeksionet e veshit.

   

  Inventari: Në magazinë

  Pranimi: Shpërndarja,Me shumicë

   

  Çdo pyetje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme

 • Shkumë profesionale pa shpëlarje e putrave me performancë të shkëlqyeshme

  Shkumë profesionale pa shpëlarje e putrave me performancë të shkëlqyeshme

  Ky produkt është krijuar për të mbajtur putrat e kafshëve shtëpiake të pastra dhe të shëndetshme.Formulë e butë dhe natyrale bimore, shkumë e dendur.Largon papastërtitë, papastërtitë dhe aromat pa shpëlarje, duke i lënë putrat të buta dhe të lëmuara.PH i balancuar, jo irritues dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

   

  Inventari: Në magazinë

  Pranim: Shpërndarje, Shitje me Shumicë

   

  Çdo pyetje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme

 • Shkumë pastrues profesional pa shpëlarje me vaj kokosi për kafshë shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  Shkumë pastrues profesional pa shpëlarje me vaj kokosi për kafshë shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  Produkti është një shampo me shkumë pa shpëlarje për kafshët shtëpiake.Është i balancuar me pH, pa parabene dhe pa alkool, si dhe është bërë me përbërës tërësisht natyralë me origjinë bimore.Përdorni një pompë të vetme për të gjithë banjën, krehni ose fërkoni shampon në shtresë dhe më pas thajeni plotësisht.

   

  Inventari: Në magazinë

  Pranimi: Shpërndarja,Me shumicë

   

  Çdo pyetje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme

 • Spray profesional për pleshtat dhe rriqrat për kafshë shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  Spray profesional për pleshtat dhe rriqrat për kafshë shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  Ky produkt përdoret për të larguar mushkonjat, morrat, pleshtat, vezët e pleshtave dhe rriqrat mbi dhe rreth kafshëve shtëpiake.Mund të përdoret direkt tek kafshët shtëpiake për të parandaluar pickimin e mushkonjave.I përshtatshëm për qilima, jastëkë për kafshë shtëpiake, çarçafë, shtëpi, ambiente të brendshme dhe të jashtme, etj. Ekstrakt bimor, pa drogë, i sigurt dhe i sigurt.

   

  Inventari: Në magazinë

  Pranimi: Shpërndarja,Me shumicë

   

  Çdo pyetje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme

 • Spray Profesional Deo & Fresh për kafshë shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  Spray Profesional Deo & Fresh për kafshë shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  Produkti mund të frenojë në mënyrë efektive 99.9% të baktereve të zakonshme, si Escherichia coli, Staphylococcus aureus, etj., dhe të mbajë të freskët mjedisin e jetesës së kafshëve shtëpiake.

   

  Inventari: Në magazinë

  Pranimi: Shpërndarja,Me shumicë

   

  Çdo pyetje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme

12Tjetra >>> Faqe 1/2