produkt

produkt

 • De-greaser profesional për kafshët shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  De-greaser profesional për kafshët shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  Ky produkt mund të largojë yndyrën nga lëkura e kafshëve shtëpiake, mjekrën e zezë dhe bishtin e yndyrshëm.Flokët hidratues, fuqia e dyfishtë e pastrimit, e bëjnë pallton e kafshëve shtëpiake të freskët dhe të pastër.

   

   

  Pranimi:OEM/ODM,Tregti,Me shumicë,Agjencia Rajonale,

  Pagesa: T/T, L/C, PayPal

  Ne kemi dy fabrika në Kinë.Midis shumë kompanive tregtare, ne jemi zgjedhja juaj më e mirë dhe partneri juaj absolutisht i besueshëm i biznesit.

   

  Çdo pyetje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme

 • Lëng i lëmuar me veshje profesionale për kafshë shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  Lëng i lëmuar me veshje profesionale për kafshë shtëpiake me performancë të shkëlqyeshme

  Ky produkt mund të plotësojë ushqimin e flokëve të kafshëve shtëpiake pas larjes dhe tharjes, duke lënë një aromë të qëndrueshme dhe duke i bërë flokët të lëmuar.Është jo toksik dhe absolutisht miqësor ndaj mjedisit, gjë që është veçanërisht e rëndësishme për kujdesin e flokëve të kafshëve shtëpiake.

   

  Pranimi:OEM/ODM,Tregti,Me shumicë,Agjencia Rajonale,

  Pagesa: T/T, L/C, PayPal

  Ne kemi dy fabrika në Kinë.Midis shumë kompanive tregtare, ne jemi zgjedhja juaj më e mirë dhe partneri juaj absolutisht i besueshëm i biznesit.

   

  Çdo pyetje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

  Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme