produkt

Dezinfektues i fundit i duarve me alkool 75%: Mbrojtje e besueshme e mikrobeve

Përshkrim i shkurtër:

Prezantimi i dezinfektuesit premium 75% të alkoolit, një xhel freskues me një aromë të këndshme të pastër.Eliminon në mënyrë efektive 99,99% të mikrobeve, duke promovuar higjienën e duarve dhe kujdesin e lëkurës.Shishe e përshtatshme 50 ml për transportim të lehtë në lëvizje.Jepini përparësi shëndetit tuaj me besim.

 

 

Pranimi:OEM/ODM,Tregti,Me shumicë,Agjencia Rajonale,

Pagesa: T/T, L/C, PayPal

Ne kemi dy fabrika në Kinë.Midis shumë kompanive tregtare, ne jemi zgjedhja juaj më e mirë dhe partneri juaj absolutisht i besueshëm i biznesit.

 

Çdo pyetjeje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

Mostra e stokut është falas dhe e disponueshme


Fletë të dhënave të sigurisë materialeShkarko

Detajet e produktit

SHËRBIMET OEM/ODM

SHËRBIMET E KLIENTIT

Etiketat e produktit

Informacioni bazë.

Dezinfektues duarsh 75% me alkool
Vëllimi 50ML / 500ML / 1L / 5L
Aromë Aromë e pastër
Skenat e Aplikimit Për duart
Karakteristikat kryesore Për freskimin e duarve, duke vrarë 99,99% të mikrobeve në duar
Pranimi OEM/ODM, Tregti, Shumicë, Agjenci Rajonale
Metoda e pagesës T/T, PayPal, L/C
MOQ 1 MAKINETON, sipas specifikimit dhe aromës.Paleta ose kontejneri i përzier pranohet.
Kodi HS 3402900090

Specifikim

SPECIFIKIM

Sasia./20'FCL/40'HQ

50ml*100 shishe/ctn

3500 ctns/5200 ctns

500 ml*20 shishe/ctn

1750 ctns/2600 ctns

1L*20 shishe/ctn

875 ctns/1300 ctns

5L*4 shishe/ctn

875 ctns/1300 ctns

përshkrim i produktit

Zbuloni përsosmërinë e Skylark 75% Alcohol Hand Sanitizer, një xhel freskues me aromë të pastër, i krijuar për të zhdukur 99,99% të mikrobeve në duar duke ruajtur shëndetin e lëkurës.Avullimi i tij i shpejtë siguron dezinfektim të lehtë dhe në lëvizje kur uji nuk është i disponueshëm.E pasuruar me katër hidratues, formula e butë i mban duart të ndjehen të buta edhe me përdorim të shpeshtë.Pa triclosan, parabene, ftalate dhe konservues, duke siguruar që nuk do të thajë ose acarojë lëkurën.Mbajeni shishen 50 ml kudo për transportueshmëri maksimale.Përqafoni sigurinë dhe rehatinë me çdo përdorim.

Përshkrimi i përdorimit

Aplikoni një pikë në madhësinë e një miniaturë në pëllëmbën tuaj, më pas fërkoni me shpejtësi duart tuaja derisa të thahen plotësisht.

Sugjerim përdorimi

Produkti përmban një formulim të butë, duke siguruar që nuk do të shkaktojë thatësi ose acarim të lëkurës.Edhe me përdorim të shpeshtë, duart ndihen të buta dhe të ushqyera.

Mase paraprake

● Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve, zjarrit ose flakës.Shmangni kontaktin me sytë ose lëkurën, në rast kontakti, shpëlajeni me ujë dhe shkoni te mjeku.Nëse gëlltitet, pini shumë ujë ose qumësht dhe shkoni te mjeku.
● Mbajeni në vend të thatë dhe të freskët.
● Vetëm për përdorim të jashtëm.

FAQ

Pyetje: A mund të kem dizajnin tim të personalizuar për produktin dhe paketimin?
A: Po, mundet OEM sipas nevojave tuaja.Thjesht na jepni veprën tuaj të projektuar të artit.
Pyetje: Si mund të marr disa mostra?
A: Mund të sigurojë mostra falas për testim para porosisë, thjesht paguani koston e korrierit.
Pyetje: Cilat janë kushtet e pagesës?
Përgjigje: 30% depozitë T/T, pagesa e bilancit 70% T/T para dërgesës.
Pyetje: Si funksionon fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?
A: Ne kemi një të rreptëkontrolli i cilësisësistemit, dhe ekspertët tanë profesionistë do të kontrollojnë pamjen dhe funksionet e testimit të të gjithë artikujve tanë përpara dërgesës.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • 12 13 14
   Etiketimi PRIVAT  FORMULARI ME MEKOHË  PAKETIMI I KONTRATËS
  Skylark krenohet që ndihmon klientët të përmirësojnë linjat e tyre të produkteve të etiketës private. Pavarësisht nëse keni nevojë për ndihmë për krijimin e formulës së duhur ose keni një gamë produktesh me të cilat dëshironi të konkurroni, ne mund t'ju ndihmojmë të ofroni produkte me cilësi të lartë çdo herë. Ne duam t'ju ndihmojmë të krijoni produktin e saktë që keni parashikuar gjithmonë.Nga ekipi i laboratorit që siguron performancën e produkteve tuaja, tek ekipi ndihmues që ju ndihmon të realizoni të gjitha vizionet tuaja të etiketimit dhe paketimit, Skylark do të jetë aty në çdo hap të rrugës. Skylark mund të jetë gjithashtu një zgjerim i kompanisë suaj nëse tashmë keni një produkt të mrekullueshëm, por nuk mund ta paketoni dhe dërgoni saktësisht siç dëshironi. Ne ofrojmë paketim me kontratë që mund të plotësojë lehtësisht boshllëqet në fushat e biznesit tuaj që nuk mund t'i plotësoni aktualisht.

  Aktualisht, kompania po zgjeron fuqishëm tregjet jashtë shtetit dhe paraqitjen globale.Në tre vitet e ardhshme, ne jemi të përkushtuar të bëhemi një nga dhjetë ndërmarrjet kryesore të eksportit në industrinë e shkëlqyer kimike të përditshme të Kinës, duke i shërbyer botës me produkte me cilësi të lartë dhe duke arritur një situatë të favorshme me më shumë klientë.

  SHËRBIMET 2WechatIMG2435

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni