produkt

Kondicioner për kafshë shtëpiake me pallto të gjatë me performancë të shkëlqyer

Përshkrim i shkurtër:

Produkti mund të shpëlajë tërësisht mbetjet dhe të depërtojë në epidermë, të përmirësojë krehshmërinë e butë dhe të thatë dhe të përmirësojë efektin hidratues të flokëve.

 

globaleshitës me shumicë, shitës me pakicëdheprodhuesiprodukte të cilësisë së lartë të pastrimit dhe kujdesit për kafshët shtëpiake.Ne mund të prodhojmë produktet tuaja Logo sipas kërkesave tuaja.Ne fokusohemi në ofrimin e produkteve efikase, miqësore me mjedisin, me cilësi të lartë dhe të koncentruar.

Për çdo pyetje, ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

Mostra e aksioneve është falas dhe e disponueshme


Detajet e produktit

SHËRBIMET E KLIENTIT

Etiketat e produktit

Informacioni bazë.

Emri i produktit

Pallto e gjateKondicioner për kafshë shtëpiake

Vëllimi

400ml / 1L / 5L

Shije

Lilac

Aplikacionet

Çdo racë macesh dhe qensh me veshje të gjatë

Përdorimi

Për larjen e maceve dhe qenve me veshje të gjata të çdo race.

E pranueshme

OEM/ODM, Shitje me shumicë, pakicë

Ofrohet me porosi

Aroma, Specifikimi, Ngjyra, Enë, Paketimi

MOQ për Personalizim

1000 copë

MOQ për stokun

100 copë

Paketa e Transportit

Kartoni

Kodi HS

3307900000

Specifikim

SPECIFIKIM

Sasia./20′FCL/40′HQ

400 ml*12 shishe/ctn

2673ctns/4470ctns

500 ml*24 shishe/ctn

1008ctns/1861ctnse

1L*6 shishe/ctn

2000ctns/3600ctns

5L*4shishe/ctn

588ctns/1176ctns

SI KËRKESAT TUAJA

SIÇ REKOMANDOHET NGA PRO

përshkrim i produktit

BOURENA Long Coat Pet Conditioner është një produkt i shkëlqyer “me qendër kafshët shtëpiake” që plotëson standardet e BE-së pa ngjyrues, vaj silikoni.Produkti mund të shpëlajë tërësisht mbetjet dhe të depërtojë në epidermë, të përmirësojë krehshmërinë e butë dhe të thatë pa zbutur qimet e kafshëve shtëpiake., gjë që maksimizon cilësinë e qimeve të kafshëve shtëpiake.Në të njëjtën kohë, ajo hyn në shtresën korneum për të riparuar çarjet e brendshme dhe për të rritur efektin hidratues të flokëve.

Përshkrimi i përdorimit

1. Kondicioneri BOURENA duhet të përdoret pas përdorimit të shampos për kafshët shtëpiake BOURENA ose shampove të tjera për kafshët shtëpiake.
2. Holloni kondicionerin dhe ujin në një raport 1:8 në një milkshake, hidheni në pëllëmbën e dorës.
3. Aplikoni tretësin direkt në flokë dhe aplikojeni në flokë me gishta për 3 minuta.
4. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë për të hequr mbetjet e shampos.
5. Thani flokët dhe stilojini në mënyrë normale.

Sugjerim përdorimi

Ky produkt rekomandohet të përdoret me shampon BOURENA për kafshët shtëpiake që korrespondon me gjatësinë dhe ngjyrën e flokëve të tij për rezultat më të mirë.

Mase paraprake

● Ju lutemi pastroni absolutisht qimet e kafshës shtëpiake kur laheni në mënyrë që të parandaloni që kafsha të lëpijë mbetjet ose kontaktin me sytë.Lëpirja e tepërt e mbetjeve mund të shkaktojë acarim të traktit tretës dhe të rezultojë në gërvishtje të thatë të kafshës shtëpiake.
● Vetëm për përdorim të jashtëm.

OEM&ODM

FAQ

Pyetje: A mund të kem dizajnin tim të personalizuar për produktin dhe paketimin?
A: Po, a mundet OEM sipas nevojave tuaja.Thjesht na jepni veprën tuaj të projektuar të artit.
Pyetje: Si mund të marr disa mostra?
A: Mund të sigurojë mostra falas për testim para porosisë, thjesht paguani koston e korrierit.
Pyetje: Cilat janë kushtet e pagesës?
Përgjigje: 30% depozitë T/T, pagesa e bilancit 70% T/T përpara dërgesës.
Pyetje: Si funksionon fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?
A: Ne kemi një të rreptëkontrolli i cilësisësistemit, dhe ekspertët tanë profesionistë do të kontrollojnë pamjen dhe funksionet e testimit të të gjithë artikujve tanë përpara dërgesës.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Aktualisht, kompania po zgjeron fuqishëm tregjet jashtë shtetit dhe paraqitjen globale.Në tre vitet e ardhshme, ne jemi të përkushtuar të bëhemi një nga dhjetë ndërmarrjet kryesore të eksportit në industrinë e shkëlqyer kimike të përditshme të Kinës, duke i shërbyer botës me produkte me cilësi të lartë dhe duke arritur një situatë të favorshme me më shumë klientë.

    SERVICES2WechatIMG2435

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni