produkt

Detergjent profesional me ujë të ftohtë me performancë të shkëlqyer

Përshkrim i shkurtër:

Detergjenti me ujë të ftohtë është projektuar posaçërisht për pastrimin e lirive industriale, të cilat mund të pastrohen drejtpërdrejt me ujë të ftohtë.Është një detergjent i dobët alkalik dhe nuk do të dëmtojë kurrë lirin.Përmirësoni cilësinë e larjes së lirive dhe zgjasni përdorimin e lirit, duke kursyer përdorimin e avullit dhe ujit.

 

globaleshitës me shumicë, shitës me pakicëdheprodhuesie produkteve të larjes së pëlhurave me cilësi të lartë me 21 vjet Kërkim dhe Zhvillim.Ne mund të prodhojmë produktet tuaja Logo sipas kërkesave tuaja.Ne fokusohemi në ofrimin e produkteve efikase, miqësore me mjedisin, me cilësi të lartë dhe të koncentruar.

Çdo pyetje ne jemi të lumtur t'i përgjigjemi, ju lutemi dërgoni pyetjet dhe porositë tuaja.

Mostra e aksioneve është falas dhe e disponueshme


Detajet e produktit

SHËRBIMET E KLIENTIT

Etiketat e produktit

Informacioni bazë.

Emri i produktit

Detergjent me ujë të ftohtë

Vëllimi

20 kg

Shije

shalqini

Aplikacionet

Përdoret për larjen e çarçafëve, mbulesave të jastëkëve, këllëfeve të jastëkëve dhe pëlhurave të tjera në fabrika larëse, hotele, spitale dhe industri të tjera lavanderie.

Përdorimi

Hiqni papastërtitë e forta, njollat ​​e vajit, njollat ​​e gjakut dhe mbajeni pëlhurën të ndritshme.

E pranueshme

OEM/ODM, Shitje me shumicë, pakicë

Ofrohet me porosi

Aroma, Specifikimi, Ngjyra, Enë, Paketimi

MOQ për Personalizim

1 ton

MOQ për stokun

10 copë

Kodi HS

3307900000

Specifikim

SPECIFIKIM

Sasia./20′FCL/40′HQ

20 kg/fuçi

SIÇ REKOMANDOHET NGA PRO

SI KËRKESAT TUAJA

SIÇ REKOMANDOHET NGA PRO

përshkrim i produktit

Lëngu larës me ujë të ftohtë është i pasur me substanca aktive jonike, të cilat mund të heqin papastërtitë e forta, njollat ​​e vajit dhe njollat ​​e gjakut dhe ta mbajnë pëlhurën të ndritshme.

Kombinon gjashtë teknologji kryesore: dekontaminim, eliminim statik, pëlhura të buta dhe të ndritshme, shkumë të ulët dhe zbardhje të lehtë, rezistencë ndaj mbetjeve dhe zbatueshmëri të gjerë.Është një detergjent i dobët alkalik që nuk do të dëmtojë kurrë lirin, do të përmirësojë cilësinë e larjes së lirit dhe do të zgjasë jetën e shërbimit të lirit.Është i pasur me surfaktantë të përqendruar, çliron përbërës aktivë efektivë, ka aftësi më të fortë dekontaminuese dhe redukton në mënyrë efektive dekompozimin e njollave.Proteaza e shtuar mund të depërtojë në fibrat e pëlhurës dhe të largojë njollat ​​e thella.

Përshkrimi i përdorimit

1. Ky produkt mund të ngarkohet automatikisht përmes sistemit automatik të shpërndarjes.
2. Doza e këtij produkti varet nga shkalla e njollës:

Tabela e referencës për dozën 100 kg/makinë larëse

Doza referencë e shkallës së njollës (njësia: g)  

Njolla të lehta

200-300 g

Njolla të moderuara

300-500 g

Njolla të rënda

500-800 g

Sugjerim përdorimi

Shtoni materiale ndihmëse (peroksid hidrogjeni, emulsifikues, pluhur zbardhues ngjyrash, pluhur zbardhues klori etj.) sipas situatës gjatë larjes.

Mase paraprake

● Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve.Shmangni kontaktin me sytë ose lëkurën, në rast kontakti, shpëlajeni me ujë dhe shkoni te mjeku.Nëse gëlltitet, ju lutemi shihni mjekun.
● Mbajeni në vend të thatë dhe të freskët.
● Vetëm për përdorim të jashtëm.

OEM&ODM

FAQ

Pyetje: A mund të kem dizajnin tim të personalizuar për produktin dhe paketimin?
A: Po, a mundet OEM sipas nevojave tuaja.Thjesht na jepni veprën tuaj të projektuar të artit.
Pyetje: Si mund të marr disa mostra?
A: Mund të sigurojë mostra falas për testim para porosisë, thjesht paguani koston e korrierit.
Pyetje: Cilat janë kushtet e pagesës?
Përgjigje: 30% depozitë T/T, pagesa e bilancit 70% T/T përpara dërgesës.
Pyetje: Si funksionon fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?
A: Ne kemi një të rreptëkontrolli i cilësisësistemit, dhe ekspertët tanë profesionistë do të kontrollojnë pamjen dhe funksionet e testimit të të gjithë artikujve tanë përpara dërgesës.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Aktualisht, kompania po zgjeron fuqishëm tregjet jashtë shtetit dhe paraqitjen globale.Në tre vitet e ardhshme, ne jemi të përkushtuar të bëhemi një nga dhjetë ndërmarrjet kryesore të eksportit në industrinë e shkëlqyer kimike të përditshme të Kinës, duke i shërbyer botës me produkte me cilësi të lartë dhe duke arritur një situatë të favorshme me më shumë klientë.

    SERVICES2WechatIMG2435

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni